Всеукраинская Юношеская баскетбольная Лига 14-й сезон(2015-2016)

 

МСДЮСШОР Винница

КАЛЕНДАРЬ ИГР

Юноши 2003

Среди юношеских команд 2003 года рождения

 

Група А

Група Б

А-1

А-2

Б-1

Б-2

ТЕЙВАЗ (Київ)

ВОВЧЕНЯТА(Київ)

КДЮСШ-13 (Харків)

ДЮСШ (Хмельницький)

ХИЖАКИ (Київ)

ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

СДЮСШОР-5 (1)(Дніпропетр.)

ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

НІКОПОЛЬ (Нікополь)

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.)

СДЮСШОР-5 (3)(Дніпропетр.)

ДЮКФП-2 (Краматорськ)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

А-3

А-4

Б-3

Б-4

РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОРДЮСШ

ДЮСШ (Луцьк) — Не участвует

ДЮСШ (Дрогобич)

МСДЮСШОР (Вінниця)

СОКІЛ (Калинівка)

ДЮСШ (Житомир)

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

ХІМІК (Южне)

ОЛІМП (Южноукраїнськ)СДЮСШОР-4 (Миколаїв)ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

   1 етап – кругова система в ОДНЕ коло із заліком всіх очок в підгрупі   

1-й тур

А-2 -А-1 м. Київ

Б-2- Б-1 м. Дніпропетровськ

29 жовтня

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ТЕЙВАЗ (Київ) — ХИЖАКИ (Київ)

ДЮСШ (Хмельницький) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

30 жовтня

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

КДЮСШ-13 (Харків) — ХИЖАКИ (Київ)

ДЮСШ (Хмельницький) — ПЕРЕЯСЛАВ(Пер-Хмельницьк.)

31 жовтня

ТЕЙВАЗ (Київ) — ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

КДЮСШ-13 (Харків) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

ДЮСШ (Хмельницький) — ХИЖАКИ (Київ)

01 листопада

ТЕЙВАЗ (Київ) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

КДЮСШ-13 (Харків) — ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ХИЖАКИ (Київ)

29 жовтня

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) — СДЮСШОР-5 (1) Дніпропетр.)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

30 жовтня

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

ДЮКФП-2 (Краматорськ)- СДЮСШОР-5 (1) Дніпропетр.)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) – ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

31 жовтня

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) — СДЮСШОР-5 (1) Дніпропетр.)

ДЮКФП-2 (Краматорськ)- НІКОПОЛЬ (Нікополь)

01 листопада

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

ДЮКФП-2 (Краматорськ)- ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

А-4 – А-3 м. Калинівка (Даты игр уточняются)

Б-4- Б-3 м. Миколаїв

30 жовтня

МСДЮСШОР (Вінниця) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР 26:28

СОКІЛ (Калинівка) — ДЮСШ (Луцьк)

ДЮСШ (Житомир) — ДЮСШ (Дрогобич)

31 жовтня

МСДЮСШОР (Вінниця) — ДЮСШ (Дрогобич) 48:28

СОКІЛ (Калинівка) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

ДЮСШ (Житомир) — ДЮСШ (Луцьк)

01 листопада

МСДЮСШОР (Вінниця) — ДЮСШ (Луцьк)

СОКІЛ (Калинівка) — ДЮСШ (Дрогобич)

ДЮСШ (Житомир) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

30 жовтня

ОЛІМП (Южноукраїнськ) – СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — ХІМІК (Южне)

31 жовтня

ОЛІМП (Южноукраїнськ) – ХІМІК (Южне)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

01 листопада

ОЛІМП (Южноукраїнськ) – ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — ХІМІК (Южне)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

2-й тур

А-1 – А-4 м. Боярка

Б-4- Б-1 м. Запоріжжя

26 листопада

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — СОКІЛ (Калинівка)

ТЕЙВАЗ (Київ) — МСДЮСШОР (Вінниця)

ДЮСШ (Хмельницький) — ДЮСШ (Житомир)

27 листопада

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ДЮСШ (Житомир)

КДЮСШ-13 (Харків) — МСДЮСШОР (Вінниця)

ДЮСШ (Хмельницький) — СОКІЛ (Калинівка)

28 листопада

ТЕЙВАЗ (Київ) — СОКІЛ (Калинівка)

КДЮСШ-13 (Харків) — ДЮСШ (Житомир)

ДЮСШ (Хмельницький) — МСДЮСШОР (Вінниця)

29 листопада

ТЕЙВАЗ (Київ) — ДЮСШ (Житомир)

КДЮСШ-13 (Харків) — СОКІЛ (Калинівка)

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — МСДЮСШОР (Вінниця)

27 листопада

ОЛІМП (Южноукраїнськ) — СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

28 листопада

ОЛІМП (Южноукраїнськ) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

29 листопада

ОЛІМП (Южноукраїнськ) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя) — СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

А-2 – А-3м. Рівне(Краматорськ)

Б-2- Б-3 м. Одеса

27 листопада (Краматорськ)

РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР — ХИЖАКИ (Київ)

ДЮСШ (Луцьк) — ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ДЮСШ (Дрогобич) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

28 листопада(Дніпропетр.)

РІВНЕНЩИНА — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

ДЮСШ (Луцьк) — ХИЖАКИ (Київ)

ДЮСШ (Дрогобич) — ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

29 листопада

РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР-ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ДЮСШ (Луцьк) — ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

ДЮСШ (Дрогобич)- ХИЖАКИ (Київ)

24 листопада

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — ДЮКФП-2

25 листопада

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) — ДЮКФП-2

26 листопада

ХІМІК (Южне) — ДЮКФП-2 (Краматорськ)

27 листопада

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — СДЮСШОР-5 (2)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) — СДЮСШОР-5 (3)

ХІМІК (Южне) — ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

28 листопада

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

ОБШ ім.Бєлостєнного(Одеса) — СДЮСШОР-5(2) (Дніпропетр.)

ХІМІК (Южне) — СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.)

29 листопада

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) — ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

ХІМІК (Южне) — СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.)

3-й тур

А-1 м.Київ

15-17 січня

ТЕЙВАЗ (Київ)

ВОВЧЕНЯТА (Київ)

ДЮСШ (Хмельницький)

КДЮСШ-13 (Харків)

Б-1 м. Дніпропетровськ

15-17 січня

СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

НІКОПОЛЬ (Нікополь)

А-2 м.Київ

15-17 січня

ХИЖАКИ (Київ)

ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.)

ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси)

Б-2 м. Харків

15-17 січня

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.)

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.)

ДЮКФП-2 (Краматорськ)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

А-3 м.Луцьк

15-17 січня

РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

ДЮСШ (Луцьк)

ДЮСШ (Дрогобич)

Б-3 м. Одеса

15-17 січня

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

ХІМІК (Южне)

А-4 м.Вінниця

15-17тсічня

МСДЮСШОР (Вінниця)

СОКІЛ (Калинівка)

ДЮСШ (Житомир)

Б-4 м. Южноукраїнськ

15-17 січня

ОЛІМП (Южноукраїнськ)

СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

4-й тур

А-1 – А-3 м.Київ

Б-3- Б-1 м. Южне

11 лютого

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ДЮСШ (Луцьк)

ТЕЙВАЗ (Київ) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

ДЮСШ (Хмельницький) — ДЮСШ (Дрогобич)

12 лютого

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — ДЮСШ (Дрогобич)

КДЮСШ-13 (Харків) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

ДЮСШ (Хмельницький)- ДЮСШ (Луцьк)

13 лютого

ТЕЙВАЗ (Київ) — ДЮСШ (Луцьк)

КДЮСШ-13 (Харків) — ДЮСШ (Дрогобич)

ДЮСШ(Хмельницький) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

14 лютого

ТЕЙВАЗ (Київ)- ДЮСШ (Дрогобич)

КДЮСШ-13 (Харків) — ДЮСШ (Луцьк)

ВОВЧЕНЯТА (Київ) — РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

12 лютого

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) — ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

ХІМІК (Южне) – НІКОПОЛЬ (Нікополь)

13 лютого

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) – СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

ХІМІК (Южне) – ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

14 лютого

СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса) – ІНГУЛЕЦЬ (Кр.Ріг)

ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса) — НІКОПОЛЬ (Нікополь)

ХІМІК (Южне) – СДЮСШОР-5 (1) (Дніпропетр.)

А-2 – А-4 м. Черкаси

Б-2- Б-4 м. Дніпропетровськ

12 лютого

ХИЖАКИ (Київ) — МСДЮСШОР (Вінниця)

ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.) — СОКІЛ (Калинівка) ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси) — ДЮСШ (Житомир)

13 лютого

ХИЖАКИ (Київ) — ДЮСШ (Житомир)

ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.) — МСДЮСШОР (Вінниця)

ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси) — СОКІЛ (Калинівка)

14 лютого

ХИЖАКИ (Київ) — СОКІЛ (Калинівка)

ПЕРЕЯСЛАВ (Пер-Хмельницьк.) — ДЮСШ (Житомир)

ЧЕРК.МАВПИ (Черкаси) — МСДЮСШОР (Вінниця)

11 лютого

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) – ХІМІК (Южне)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) — ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

12 лютого

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

ДЮКФП-2 (Краматорськ) — ХІМІК (Южне)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) — СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

13лютого

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) — СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків) — ХІМІК (Южне)

ДЮКФП-2 (Краматорськ) — ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

14 лютого

СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.) — ХІМІК (Южне)

СДЮСШОР-5 (3) (Дніпропетр.) – ДЮСШ-12 (Запоріжжя)

ДЮКФП-2 (Краматорськ) — СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

   2 етап — Півфінальна частина змагань   

&nsp

5-й тур. — березень — квітень. Півфінальна частина змагань. Місто проведення — за призначенням.

Команди, що на другому етапі посіли 1-6 місця в групах А та Б, грають за 1-12 місця в одне коло один тур із заліком всіх очок в іграх між собою.

Команди, що на другому етапі посіли 1–8 місця, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

   3 етап — Фінальна частина змагань   

6-й тур. — травень. Фінальна частина змагань. Місто проведення — за призначенням.

Команди, що на другому етапі посіли 5-6 місця в групах А та Б, грають за 9–12 місця в одне коло один тур із заліком всіх очок в іграх між собою.

Команди, що на другому етапі посіли 1–8 місця, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Ігри за 1 – 8 місця

травня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри

1 пара — група А місце 1 – група Б місце 4

2 пара — група А місце 2 – група Б місце 3

3 пара — група А місце 3 – група Б місце 2

4 пара — група А місце 4 – група Б місце 1

травня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра — переможений 2 пари – переможений 4 пари

2 гра — переможений 1 пари – переможений 3 пари

3 гра — переможець 2 пари – переможець 4 пари

4 гра — переможець 1 пари – переможець 3 пари

травня. 3-й ігровий день — фінальні ігри

гра за 7 – 8 місця — переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця — переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця — переможений 3 гри – переможений 4 гри
гра за 1 – 2 місця — переможець 3 гри – переможець 4 гри


Баскетбол City — Мы любим эту игру. Будьте в курсе всех обновлений, если Вы еще не с нами,  подписывайтесь на нашу официальную страницу Вконтакте .

Юноши 2004

Среди юношеских команд 2004 года рождения

МСДЮСШОР (Вінниця) — тренер Копаничук Юрий Викторович

Група А

Група Б

А-1

А-2

Б-1

Б-2

1.МСДЮСШОР (Вінниця)

2.СОКІЛ (Калинівка)

3.РІВНЕНЩИНА-ОСДЮСШОР

4.ЗОДЮСШ (Ужгород)

1.ТЕЙВАЗ (Київ)

2.СДЮШОР-КСЛІ (Київ)

3.КДЮСШ-ЧЕРК.МАВПИ

4.КДЮСШ-ЧЕРК.МАВПИ

5.ДЮСШ-1 (Біла Церква)

1.СДЮСШОР-5 (Дніпропетр.)

2.СДЮСШОР-5 (2) (Дніпропетр.)

3.ДЮСШ-7 –РЕКОРД (Харків)

4.СДЮШОР-2 (Полтава)

5.МИРГОРОД

1.СДЮСШОР-4 (Миколаїв)

2.СДЮСШОР ім.Літвака (Одеса)

3.ОБШ ім.Бєлостєнного (Одеса)

4.ХІМІК (Южне)

   1 етап – кругова система в ТРИ кола із заліком всіх очок в підгрупі   

1-й тур

6-8 листопада м.Рівне

6 листопада

МСДЮСШОР (Вінниця) —

ЗОДЮСШ (Ужгород) 13:29

7 листопада

МСДЮСШОР (Вінниця) —

ОСДЮСШОР (Рівно) 14:84

8 листопада

МСДЮСШОР (Вінниця) —

СОКІЛ (Калинівка) 15:14

6-9 листопада м.Черкаси

6-8 листопада м. Дніпропетровськ

6-8 листопада м.Одеса

2й тур

4-6 грудня м.Калинівка

4-7 грудня м.Київ

4-7 грудня м. Полтава

4-6 грудня м.Миколаїв

3-й тур

29- 31 січня м.Ужгород

29-31 січня м.Біла Церква

29-31 січня м. Харків

29-31 січня м.Южне

   2 етап — Півфінальна частина змагань   

5-й тур лютий- квітень. Півфінальна частина змагань. Місто проведення — за призначенням.

Команди, що на першому етапі посіли 1-3 місця в групах А-1 та А-2 зіграють у три кола між собою за системою «стінка на стінку» із заліком всіх очок в іграх між собою, і визначать 4 команди для участі у фінальній частині змагань

Команди, що на першому етапі посіли 1-3 місця в групах Б-1 та Б-2 зіграють у три кола між собою за системою «стінка на стінку» із заліком всіх очок в іграх між собою, і визначать 4 команди для участі у фінальній частині змагань.

Команди, що на етапі посіли 4-5 місця в групах А та Б, грають за 12–18 місця в три кола із заліком всіх очок в іграх між собою.

   3 етап — Фінальна частина змагань   

6-й тур травень. Фінальна частина змагань. Місто проведення — за призначенням.

Команди, що на другому етапі посіли 1–4 місця, в групах А і Б, грають фінальну частину змагань за наданим календарем.

Ігри за 1 – 8 місця

травня. 1-й ігровий день – чвертьфінальні ігри

1 пара — група А місце 1 – група Б місце 4

2 пара — група А місце 2 – група Б місце 3

3 пара — група А місце 3 – група Б місце 2

4 пара — група А місце 4 – група Б місце 1

травня. 2-й ігровий день – півфінальні ігри

1 гра — переможений 2 пари – переможений 4 пари

2 гра — переможений 1 пари – переможений 3 пари

3 гра — переможець 2 пари – переможець 4 пари

4 гра — переможець 1 пари – переможець 3 пари

травня. 3-й ігровий день — фінальні ігри

гра за 7 – 8 місця — переможений 1 гри – переможений 2 гри

гра за 5 – 6 місця — переможець 1 гри – переможець 2 гри

гра за 3 – 4 місця — переможений 3 гри – переможений 4 гри


Баскетбол City — Мы любим эту игру. Будьте в курсе всех обновлений, если Вы еще не с нами,  подписывайтесь на нашу официальную страницу Вконтакте .

Девочки 2001

Среди команд девочек 2001 года рождения
МСДЮСШОР (Винница) — тренер Волошина Алла Павловна
1-й этап – круговая система в два круга с зачетом всех очков в подгруппе
1-й тур 22-24 октября г.Винница 23-25 октября г. Киев (КДЮСШ-ЧЕМПИОН) круговая система в один круг
1-й  игровой день 22.10.2015 в 12:00
12.00 ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы) – ПЕРЕЯСЛАВ 55:52
14.00 КОБРЫ (Мамаевцы) – МСДЮСШОР (Винница) 56:54
16.00 ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ. – Ровенщина (Ровно) 35:78
Подгруппа А


№1. СДЮСШОР №5-ДВУФК (Днепропетровск)

№2. КСЛИ (Киев)

№3. КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)

   Репортаж   

2-й  игровой день 23.10.2015 в 10:00
10.00 КОБРЫ (Мамаевцы) – ПЕРЕЯСЛАВ 54:55
12.00 ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛ. – МСДЮСШОР (Винница) 47:48
14.00 ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)  –Ровенщина (Ровно) 53:55
3-й  игровой день 24.10.2015 в 09:00
09.00 КОБРЫ (Мамаевцы) – Ровенщина (Ровно) 33:106
11.00 ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.  – ПЕРЕЯСЛАВ 37:46
13.00 ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы) –МСДЮСШОР (Винница) 66:34
2-й тур 20-22 ноября г. Днепропетровск 20-22 ноября г.Ивано-Франковск
круговая система в один круг
1-й  игровой день 20.11.2015
—.— КСЛИ (Киев) – ПЕРЕЯСЛАВ
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – Ровенщина (Ровно)
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – МСДЮСШОР (Винница) 68:19
Подгруппа Б


№1. КОБРЫ (Мамаевцы, Черновецкая обл.)

№2. ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ обл.

№3. ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)

2-й  игровой день 21.11.2015
—.— КСЛИ (Киев) – Ровенщина (Ровно)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – МСДЮСШОР (Винница) 49:38
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – ПЕРЕЯСЛАВ
3-й  игровой день 22.11.2015—.— КСЛИ (Киев) – МСДЮСШОР (Винница) 45:17
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – ПЕРЕЯСЛАВ
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – Ровенщина (Ровно)
3-й тур 18-20 декобря г. КСЛИ (Киев) 18-20 декобря г.Переяслав-Хмельницкий
круговая система в один круг
1-й  игровой день 18.12.2015
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
—.— КСЛИ (Киев)– КОБРЫ (Мамаевцы)
Подгруппа В


№1. МСДЮСШОР (Винница)

№2. ПЕРЕЯСЛАВ(Переяслав-Хмельницкий)

№3. РОВЕНЩИНА(Ровно)

2-й  игровой день 19.12.2015
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)– ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК –КОБРЫ (Мамаевцы)
—.— КСЛИ (Киев)– ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
3-й  игровой день 20.12.2015
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
—.— КСЛИ (Киев)– КОБРЫ (Мамаевцы)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
4-й тур 22-24 января г.Черновцы(БК Кобры) 22-24 января Киев (КДЮСШ-ЧЕМПИОН)
круговая система в один круг
1-й  игровой день 22.01.2016
—.— КОБРЫ (Мамаевцы)– МСДЮСШОР (Винница)
—.— ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.– Ровенщина (Ровно)
—.— ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы) – ПЕРЕЯСЛАВ
Подгруппа А


№1. СДЮСШОР №5-ДВУФК (Днепропетровск)

№2. КСЛИ (Киев)

№3. КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)

2-й  игровой день 23.01.2016
—.— КСЛИ (Киев) – ПЕРЕЯСЛАВ
—.— ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.– МСДЮСШОР (Винница)
—.— ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы) – Ровенщина (Ровно)
3-й  игровой день 24.01.2016
—.— КСЛИ (Киев) – Ровенщина (Ровно)
—.— ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.– ПЕРЕЯСЛАВ
—.— ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы) – МСДЮСШОР (Винница)
5-й тур 19-21 февраля г.Ровно 19-21 февраля г. Ивано-Франковск
круговая система в один круг
1-й  игровой день19.02.2016
—.— КСЛИ (Киев) – ПЕРЕЯСЛАВ
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – Ровенщина (Ровно)
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – МСДЮСШОР (Винница)
Подгруппа Б


№1. КОБРЫ (Мамаевцы, Черновецкая обл.)

№2. ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ обл.

№3. ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)

2-й  игровой день 20.02.2016
—.— КСЛИ (Киев) – Ровенщина (Ровно)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – МСДЮСШОР (Винница)
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – ПЕРЕЯСЛАВ
3-й  игровой день 21.02.2016
—.— КСЛИ (Киев) – МСДЮСШОР (Винница)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев) – ПЕРЕЯСЛАВ
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – Ровенщина (Ровно)
6-й тур 11-13 марта г.Черновцы 11-13 марта г. Переяслав-Хмельницкий
круговая система в один круг
1-й  игровой день 11.03.2016
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК  – ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)  – ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
—.— КСЛИ (Киев) – КОБРЫ (Мамаевцы)
Подгруппа В


№1. МСДЮСШОР (Винница)

№2. ПЕРЕЯСЛАВ(Переяслав-Хмельницкий)

№3. РОВЕНЩИНА(Ровно)

2-й  игровой день 12.03.2016
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)  – ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК – КОБРЫ (Мамаевцы)
—.— КСЛИ (Киев) – ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
3-й  игровой день 13.03.2016
—.— СДЮСШОР №5-ДВУФК  – ИВАНО-ФРАНКОВСКАЯ ОБЛ.
—.— КДЮСШ-ЧЕМПИОН (Киев)  – КОБРЫ (Мамаевцы)
—.— КСЛИ (Киев) – ДЮСШ-1-СПАРТАК(Черновцы)
2-й этап – финальная часть соревнований
7-й тур апрель город проведения – по назначениюКоманды, которые в сумме очков 1-6 туров заняли 1-4 место, разыграют 1-4 место по заданному календарю
Игры за 1-4 место
1-й игровой день
1 игра — 1 пара – место 1 – место 4
2 игра – 2 пара – место 2 место 3
2-й игровой день ФИНАЛ
игра за 3-4 место – проигравший 1 игры – проигравший 2 игры
игра за 1-2 место – победитель 1 игры – победитель 2 игры

 


Баскетбол City — Мы любим эту игру. Будьте в курсе всех обновлений, если Вы еще не с нами, подписывайтесь на нашу официальную страницу Вконтакте.