Вища ліга: Блискавки-2 — Тернопіль-ТНЕУ.

17-18 березня 2018 р. відбулися ігри чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Вищої ліги сезону 2017/2018 рр. Грали команди «Вінницькі Блискавки-2» проти «Тернопіль-ТНЕУ».

17 березня пройшла перша гра між цими командами. З спершої чверті гості почали уходити у відрив і нарощувати різницю у рахунку. Наші дівчата намагалися дати відпір і скоротит відставання, але супротивник видався більш підготовленим.

Вища ліга: Блискавки-2 - Тернопіль-ТНЕУ.

Хочеться відмітит, що у складі Тернопільської команди грає вінничанка — Ірина Никипорець, яка у минулому представляла і наше місто, а зараз є одним з лідерів Тернопільської команди. Сьогодні «Блискавкам» не вдалося одоліти біль опитніших гравців ТНЕУ. За підсумками цієї гри перемогу здобули «Тернопіль-ТНЕУ».

№7 Макух Аліна — 18 очок

18 березня відбувся другий матч. незважаючи на поразку у першій зустрічі, сьогодні «Блискавки-2» були налаштовані рішуче і першу половину гри трималися дуже міцно, але гості всеодно були на крок попереду. Третю чверть наші дічата зуміли вибороти і на одне очко скоротити відставання.

У останні десять хвилин «Блискавки-2» просто посипались і супротивник «ТНЕУ» пішов вперід, збільшуючи різницю у рахунку. По завершенню гри гості отримують другу перемогу поспіль.

№7 Макух Аліна — 21 очко

Для наших дівчат цей сезон був дебютним. Незважаючи на поразки у більшості ігор, для Вінниці крок у Вищу лігу — це вже маленька перемога, головне щоб цей шлях розвитку лише продовжувався, щоб влада міста і школа підтримали команду і у наступному сезоні наші дівчата зможуть досягти набагато кращого результату і більше перемог, що ми їм і бажаємо.