Суперліга: Блискавки — ХАІ Харків. Останній рубіж.

17-18 березня 2018 р. відбулися ігри завершального туру ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2017/2018 рр. Грали команди «Вінницькі блискавки» проти «ХАІ-Харків» (Київ).

17 березня пройшла перша гра між цими командами. Перша чверть рівний рахунок, боротьба, інтрига, саме це красить і зацікавлює вболівальників. Наші дівчата поволі під кінець сеозу розгойдали човен. Друга чверть видалася менш успішною для вінницької команди, але у третій вдалося наздогнати «ХАІ» та перегнати. Останні десять хвилин стали вирішальними і незважаючи на те, що гостям вдалося утримати «Блискавок» від подальшого прориву, скоротит відставання їм так і не вдалось. По завершенню «Вінницькі Блискавки» отримали перемогу.

№5 Покровенко Наталія — 12 очок

18 березня відбувся другий матч. У другій зустрічі перша чверть стала вирішальною. «Блискавкам вдалося за перші десять хвилин наростити перевагу у одинадцять пунктів. Всі наступні чверті були майже рівними і різниця у рахунку збереглася до останнього свистка. Друга впевнена перемога для наших дівчат з чим ми їх вітаємо.

№8 Родіонова Світлана — 12 очок

В обох іграх під час перерв виступали дівчата з групи підтримки «Вінницкі вовки». Їх виступи створювали святковий настрій і підігрівало атмосферу у залі.

Суперлига: Блискавки - ХАІ Харків. Останній рубіж.

Таким чином вінничанки пройшли останній рубіж і наблизились ще на один крок до виходу у плей-офф в ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2017/2018 рр.