Перша ліга: Вінницькі Зубри — Миколаїв-2. Повний вперед.

22 квітня 2018 року в м. Вінниці відбувся 1-й матч 1/2 Плей офф, ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги,  «Вінницьких зубрів» проти БК «Миколаїв-2» з міста Миколаїв.

Ми стаєм спостерігачами історичної події Вінничини. Після великої перерви застою, формується міська чоловіча команда і за короткий час, а саме один сезон  виходить у четвірку найсильніших у Першій Лізі України.

Сьогодні наші хлопці готувались дуже срьйозно. Юні вболівальники теж готувались підтримати Зубрів, нанесли бойовий окрас на свої лиця у кольорах нашої команди,

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.принесли допоміжні звукові засоби ті розмістились біля кільця нашої команди немов біля башти, щоб за допомогою шуму заставляти нападників помилятися.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.

Перша чверть видалась дуже напруженою і по її завершенню гості вирвалися вперед на три пункти. Микола Здирка не міг допустити такого, зробивши деякі поправки наші зубри понеслися вперед. Щоб скоротити відставання знадобилося небагато часу, а далі тільки вперед. На велику перерву Вінницькі Зубри вирвалися вперед на 12 очок.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.

Після великої перерви обидві команди, розуміючи що час спливає намагалися вибороти місце лідера. Головним атакуючим сьогодні був захисник нашої команди Юрій Шкондя, до нього долучилися Євгеній гандзюк та Сергій Слободянюк. Завдяки старанням хлопців удається зростити перевагу до 15 пунктів.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.

Остання чверть для обох команд була по своєму складною, гості розуміли, що різниця невелика і потрібно якомога швидше зрівняти рахунок і поборотися за перемогу. А нашим хлопцям потрібно було втримати перевагу. На протязі чверті Миколаїв трохи зкорочував відрив, але наші Зубри все ж таки зуміли зберегти перевагу до останньої серени.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.

За підсумками гри впевнену перемогу здобула команда «Вінницькі Зубри». Таким чином, рахунок у серіі становить 1:0 на користь «Зубрів». Другу гру команди проведуть у Миколєві 24 квітня.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Миколаїв-2. Повний вперед.


Відео усієї гри


Вінницькі Зубри 84:66 Миколаїв-2
(18:21, 30:15, 17:14, 19:16)

Найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали:
№7 Шкондя Юрій — 20 очок, 6 передач, 6 підбирань,1 перехоплення
№5 Гандзюк Євгеній — 17 очок
№24 Слободянюк Сергій — 16 очок
№10 Яцик Денис — 12 очок
№3 Фурман Володимир – 9 очок
№1 Козанчук Августін – 4 очки, 15 передач, 6 підбирань
№69 Главатчук Олександр  — 4 очки
№18 Слюсарєв Олександр — 2 очки

Найрезультативнішими гравцями БК «Миколаїв-2» стали:
№21 Коровін Михайло — 23 очки, 3 передачі,, 11 підбирань 1 перехоплення
№9 Шепіль Максим — 15 очок, 1 передача, 8 підбирань