Перша ліга: Вінницькі Зубри — Старий Луцьк

17-18 лютого 2018 року в м. Вінниці відбувся ХХVІІ чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги «Вінницьких зубрів» проти «Старий Луцьк Університет».

17 лютого пройшла перша гра між цими командами.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Старий Луцьк

Команда з Луцька має у свому складі відомого ветерана баскетболу України — Олега Солтовця, навколо якого і складається гра колективу. Для наших хлопців ця гра була дуже напруженою, багато жорстких і травматичних моментів.

У деяких гравців нерви не витримували і арбітрам доводилось фіксувати багато порушень. В четвертій чверті наші «Зубри» зібралися і під чітким керуванням тренера Миколи Здирка почали уходити вперід і нарощувати відрив.

До останніх секунд, гості намагалися наздогнати і вибороти перемогу, але цього зробити їм не вдалося.

За підсумками першої гри впевнену перемогу здобула наша міська команда «Вінницькі Зубри».

№17 Глушко Петро — 11 очок

18 лютого відбувся другий матч. Після першої жорсткої гри виникало питання, чи усі гравці зможуть грати у другому матчі. У деяких гравців після першої «битви» на тілі з’явилися відмітини, синці, що свідчило про дуже жорстке протистояння першого ігрового дня.

Другий матч став ще запальнішим і напруженим, нерви були напружені не тількі у гравців, але і у вболівальників. Для арбітрів цей матч став справжнім випробуванням, багато складних моментів, через що виникало багато пауз. Луцьк грав дуже жорстко і у деяких ситуаціях боротьба була на грані травм.

Не обійшлося і без дискваліфікаційного фолу, а також технічних порушень. Наблюдаючи зі сторони складалося відчуття, що хлопці змагаються не за перемогу, а за життя.

Для наших гравців другий матч видався ще більш складним.

Програвши три чверті, Вінницькій команді потрібно було у заключній десятихвилинці скоротити відставання, щоб вибороти перемогу, але сьогодні «Старий Луцьк» був дужчим і по завершенню гри гості стали переможцями.

Вінницькі Зубри 74:92 Старий Луцьк
(24:21, 13:24, 16:25, 21:22)