Перша ліга: Вінницькі Зубри — КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

18 сквітня 2018 року в м. Вінниці відбувся 3-й матч 1/4 Плей офф, ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги,  «Вінницьких зубрів» проти БК «КДПУ» Кривий Ріг.

Нагадаємо, що перші дві гри одної четвертої між цими командами відбулися 14-15 квітня у місті Кривий Ріг. За підсумками ігор рахунок у серії став 1:1.

Для обох команд сьогодні був вирішальний матч, хто виграє — проходить у четвірку найсильніших. Наші хлопці налаштовувались дуже серйозно. У цю вирішальну мить , найпалкіші вболівальники зібрались під стелею спортивного комплекса ВНМУ, щоб підтримати міську чоловічу команду і насолодитися грою.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

Перша чверть розпочалась досить швидко, Володимир Фурман (Центровий Зубрів) почав бомбардувати кільце супротивника та задав напрям руху для своїх колег.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

Команда Кривого Рогу декілька разів виходила вперед, але наші хлопці на першу перерву пішли з перевагою у 7 пунктів. Друга чверть видалась не менш динамічною і різниця в рахунку зросла до 16 пунктів.

Після великої перерви, гравці Кривого Рогу виглядали дещо розгубленими. Вінницькі Зубри у цей час перебували на хвилі і лише продовжували крок за кроком вириватися якомога далі від супротивника.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

Завдяки старанням основних гравців, які здобули велику перевагу, тренер Зубрів Микола Здирка випускав молодших гравців, які також тримали темп і різницю майже непохитною. Наприкінці зустрічі різниця становила майже 40 балів. На останніх секундах Сергій Слободянюк (захисник Зубрів) просто кладе м’яч на паркет, спливають лічені секунди і лунає фінальна сирена.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

За підсумками гри впевнену перемогу здобула команда «Вінницькі Зубри». Таким чином, рахунок у серіі становить 2:1 на користь «Зубрів»

Перша ліга: Вінницькі Зубри - КДПУ Кривий Ріг. 1/4 позаду.

Хочеться відмітити гравця вінницької команди Августіна Козанчука, який у свій актив записав тріпл-дабл. У 1/2 Плей-офф «Вінницькі Зубри» зустрінуться з командою «Миколаїв-2. Перша гра відбудеться 22 квітня у спортивному комплексі ВНМУ, час буде уточнено у найближчі дні.


Відео усієї гри

Відео підбірка моментів в заповільненій дії (+ бонус BC A FOOL)


Вінницькі Зубри 110:72 КДПУ Кривий Ріг
(24:17, 28:19, 28:10, 32:26)

Найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали:
№1 Козанчук Августін – 20 очок, 11 передач, 10 підборів
№3 Фурман Володимир – 17 очок
№18 Слюсарєв Олександр — 13 очок
№24 Слободянюк Сергій — 12 очок
№8 Романов Евгеній — 12 очок
№69 Главатчук Олександр  — 11 очок
№7 Шкондя Юрій — 11 очок
№10 Яцик Денис — 10 очок
№5 Гандзюк Євгеній — 4 очки

Найрезультативнішими гравцями БК «КДПУ» стали:
№13 Фролов Владислав — 29 очок
№5 Богдан Данило — 12 очок
№44 — Водолазський Артем — 10 очок


На грі були присутні вболівальники різного віку. Наша камера зафіксувала декілька цікавих моментів.