Перша ліга: Вінницькі Зубри — Старлайф. 1/8 подолано.

6 сквітня 2018 року в м. Вінниці відбувся матч 1/8 Плей офф, ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги,  «Вінницьких зубрів» проти БК «Старлайф».

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Старлайф. 1/8 подолано.

Нагадаэмо, що перша гра одної восьмї між цими командами відбулась 4 квітня у місті Чернівці. У складній боротьбі Зубри змогли здобути перемогу, тому отримавши сьогодні другу перемогу пройдуть далі у 1/4 Плей-офф.

Гра розпочалась досить динамічно, гравці обох команд обмінювалися влучними кидками, але за перші десять хвилин гості були більш влучними.

Після першої перерви, Микола Здирка зробив декілька поправок та команда заграла більш потужно, що одразу відразилося на рахунку.

Гості нав’язували свій стиль та темп гри, щоб збільшити шанси на перемогу, та перевід серії до третього вирішального матчу. У одній з контратак гравець гостей Ігор Тодосієнко забиває міцний «данк» однією рукою, чим підкреслює — «Старлайф» будуть боротися до останньої секунди. По завершенню першої половини «Зубри» перехватили лідерство.

У третій чверті гравці «Старлайф» зібрались і усіма силами намагалися втримати табун «Зубрів». Вінницьких Зубрів не злякати жодними «данками», чи «блокшотами», у наших хлопців є чим відповісти і у третій десятихвилинці почалося бомбардувння кошика суперника з дальньої відстані.

Незважаючи на беззаперечне лідерство домашньої команди, боротьба була досить жорсткою до останньої хвилини. В одному моменті в боротьбі за м’яч гравці обох команд майже не втратили рівновагу, але завдяки іншим гравцям можливий конфлікт було вичерпано заздалегіть.

На останніх хвилинах на паркеті грали більшість молодих «Зубрів»: Слюсарєв Олександр, Віктор Микитюк, Євген романов, останній зміг вловити ритм гри та записати у свій актив 4 очки.

За підсумками гри впевнену перемогу здобула команда «Вінницькі Зубри». Таким чином рахунок у серіі становить 2:0 на користь «Зубрів»

№7 Тодосієнко Ігор — 13 очок

На грі були присутні вболівальники різного віку. Наша камера зафіксувала декілька цікавих моментів.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Старлайф. 1/8 подолано.     Перша ліга: Вінницькі Зубри - Старлайф. 1/8 подолано.