Перша ліга: Вінницькі Зубри — Коростень

17-18 березня 2018 року в м. Вінниці відбувся ХХVІІ чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги «Вінницьких зубрів» проти БК «Коростень».

17 березня пройшла перша гра між цими командами.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Коростень

Команда з Коростеня має у свому составі мабуть самого високого центрового ліги, що зміцнює їх боротьбу під кошиками. Тренер «Зубрів» Микола Здирка, у стартовому складі випускає молоду і швидку п’ятірку.

Гості з перших хвилин намагалися підкорити наш табун та нав’язати свою гру і своє лідерство, але наші хлопці не дали команді «Коростень» уйти у відрив, швидко наздогнали і повели у рахунку.

Що й казати, коли є трьохочковий кидок, лізти під кошик  не обовїязково, тимпаче там вартує кримезний гравець у очікуванні своєї жертви. На протязі наступних чвертей «Зубри» тримали дистанцію і не давали гостям зрівняти рахунок. Головним бомбардиром «Вінницьких Зубрів» у цій зустрічі став Юрій Шкондя.

За підсумками першої гри впевнену перемогу здобула команда «Вінницькі Зубри».

№1 Саєнко Андрій — 10 очок

18 березня відбувся другий матч між «Зубрами» і «Коростенем». Основна частина Першої Ліги, сезону 2017/18 підходить до завершення, тому для кожної з команд важливо отримати перемогу.

Юрій Горєнков, гравець команди «Коростень» з самого початку гри, забиває міцно двома руками згори, що радує вболівальників і підбадьорює дух товарищів по команді.

Бити згори це одне, а от постріляти за шестиметрової оце діло. Августин Козанчук та компанія, у мить розставили усе на свої місця.

Після першої перемоги, друга гра була менш напруженою та більш результативною для нашіх хлопців. Гостям не вдалося скоротити відставання і поборотися за перемогу на останніх хвилинах, тому інтриги наприкінці не було.

По завершенню гри «Зубри» вибороли другу перемогу, що стало передостаннім кроком на шляху до Плей-офф. Нагадаємо, що 31 березня і 1-го квітня «Зубри» зіграють на виїзді проти команди «Чернігів», тому тримаємо за них кулаки.

Вінницькі Зубри 104:87 Старий Луцьк
(25:22, 31:27, 24:19, 24:19)