Перша ліга: Вінницькі Зубри — Маяк Сарни

9-10 грудня 2017 року в м. Вінниці відбувся ХХVІІ чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги «Вінницьких зубрів» проти «Маяк Сарни».

9 грудня пройшла перша гра між цими командами. Матч видався дуже запеклим, гарний старт і дуже стрімкий розвиток швидкості подій.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Маяк Сарни

Досвідчений «Зубр» Олексанр Главатчук зробив декілька влучних кидків і показав молодшим гравцям шлях до перемоги.

Гравці команди «Маяк» тримали захист та дуже добре грали у нападі, але вони майже нічого не могли протиставити августину Козанчуку та Юрію Шконді.

Володимир Фурман провів гарний матч і допоміг товаришам по команді в боротьбі під обома кошиками. Гості боролися до останньї серени, але наздогнати табун «Зубрів» втримати не вдалось. За підсумками цієї гри перемогу здобула наша міська команда Вінницькі Зубри.

№24 Кравченко Дмитро — 12 очок

10 грудня відбувся другий матч. Звісно гостям кортіло відповісти за поразку у першій грі. У наставника «Зубрів» Миколи Здирка був свій план на цю гру.

Як і у першій грі, Августин Козанчук демонстрував надзвичану спритність та швидкість.

Гра була дуже жорсткою і гравці обох команд отримали немало пошкоджень, але після знеболення та короткого відпочинку поверталися на паркет.

У другій чверті, гравець команди «Маяк» у стрімкому прориві забив дуже міцний «данк» через одного з Зубрів, момент сподобався і вболівальникам Вінницької команди.

Друга гра була не менш запеклою. Інтрига була присутня усю гру і усе вирішувалося у останні хвилини. За підсумками цієї гри перемогу здобула команда Вінницькі Зубри.

Вінницькі Зубри 89:78 Маяк Сарни
(20:21, 25:17, 22:22, 22:18)