Перша ліга: Вінницькі Зубри — Чернігів

23-24 грудня 2017 року в м. Вінниці відбувся ХХVІІ чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги «Вінницьких зубрів» проти БК «Чернігів».

Перша ліга: Вінницькі Зубри - Чернігів

23 грудня пройшла перша гра між цими командами. Матч видався дуже цікавим і напруженим.

Рахунок відкрив гравець Вінницької команди — Августін Козанчук та повів табун Зубрів за собою. На першу перерву наші хлопці пішли лідерами.

Друга чверть була звсім протилежною, гравцям Черніговської команди вдалося гарно попрацювати і наздогнати господарів. Таким чином на велику перерву команди пішли з рівним рахунком.

Гості майже увесь матч намагалися триматися нарівні та вийти вперед і наблизитися до перемоги, але наші хлопці з кожною грою показують, що одужати їх не легко, тим паче у рідних стінах у оточенні вболівальників і друзів.

За підсумками цієї гри впевнену перемогу здобула наша міська команда «Вінницькі Зубри».

№9 Квач Артур — 17 очок

24 грудня відбувся другий матч. Звісно гостям кортіло відповісти за поразку у першій грі та зрівняти рахунок по перемогам за цей ігровий «вікенд».

Вкидання мяча, час пішов і знову зі старту гра на високих швидкостях. Сьогодні гравці Чернігову виглядали менш зібраними і багато м’ячів просто не залітало у кошик. Звісно наші Зубри старалися ускладнити виконання кидків, тому різниця у рахунку почала рости на користь нашої команди.

Не дивлячись на впевнене лідерство у рахунку, матч був дуже напруженим і складним. Багато грубих порушень, деякі гравці з обох команд не змогли підкорити свої нерви та отримали технічні фоли. Судді сьогодні не жаліли нікого. Незважаючи на це, кістяк Зубрів зміг гарно попрацювати у першій половині і дати змогу пограти молодим гравцям у другій половині. Хочеться відмітити гарний вихід гравця «Вінницьких Зубрів» — Вадіма Юнаша, який гарно увійшов у ритм гри, зробив декілька влучних кидків, до його успіху приєднався Андрій Бомко. Гравці Чернігову знизили швидкості лише на останній хвилині і тому кінцівка була спокійною без таймаутів та швидких, секундних атак.

За підсумками цієї гри перемогу здобула команда Вінницькі Зубри.

Вінницькі Зубри 86:64 Чернігів
(20:13, 25:15, 17:19, 24:17)