Блискавки двічі перемогли команду ХДУ-Таврійська Зірка.

13-14 січня 2018 р. відбулися чергові тур ХХVІІ чемпіонату України з баскетболу серед жіночих команд Суперліги сезону 2017/2018 рр.Грали команди «Вінницькі блискавки» проти «ДУ-Таврійська Зірка» (Херсон).

Перша гра 13 січня

Перша гра розпочалась досить впевнено. Наші Блискавки міттєво вирвалися вперід, та з кожною чвертю лише збільшували відрив. У другій половині тренер Вінницьких Блискавок випускає наймолодшого гравця — Анастасію Діберт, що викликало бурну підтримку від вболівальників. Анастасія досить впевнено проводить отриманний ігровий час і приносить своїй команді 8 очок. До останньої хвилини, наші дівчата не давали своїм апонентам зменшити відставання і після фінальної серени отримати гарну перемогу.

Друга гра 14 січня

Друга гра для наших дівчат видалася більш напруженою. Команда з Херсону, зробивши висновки після поразки у першому матчі, отримала правильні настанови від тренера і ми спостерігали інтригу до останньої хвилини. На останніх хвилинах «Блискавки» зібрались і всеж таки утримали перевагу до останньої секунди, дівчата з команди Херсону намагалися фолами зберегти час і вирвати перемогу, але влучні штрафні кидки від наших дівчат поставили крапку. По завершенню цієї гри перемогла Вінницька команда.

№5 Назаренко Ольга — 8 очок

Таким чином наші дівчата вибороли дві перемоги та зайняли 4 місце у турнірній таблиці Суперліги України серед жіночіх команд. Ми бажаємо «Блискавкам» зібранності та впевненності у наступних іграх та чекаємо перемог.