Перша ліга: Вінницькі Зубри — БК Житомир

18-19 листопада 2017 року в м. Вінниці відбувся ХХVІІ чемпіонат України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги «Вінницьких зубрів» проти БК «Житомира».

18 листопада пройшла перша гра між цими командами. Наші хлопці боролися впевнено як справжні дорослі «Зубри», старалися вибороти перемогу у рідних стінах. Нажаль у першому матчі один з лідерів, «Зубр-атаман» — Денис Яцик був змушений спостерігати за грою як вболівальник.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК Житомир

Матч видався дуже запеклим, напружені були усі, як гравці, так і вболівальники.  Деякі вболівальники від переживань не витримували і у залі можна було почути не мало підтримуючих вигуків. Найбільше запам’яталось прізвисько, яким одна з вболівальниць назвала гравців Житомира — «Бандити».

Декілька влучних фраз матчу:

— «Судья почему ты не свистишь этим бандитам?»
— «Учитесь кидать штрафные!»
— «Августинчик умничка!»

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК Житомир

Спостерігаючи за цим дійством, серце раділо, тому що у Вінницю повернувся чоловічий баскетбол на рівні країни.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК Житомир

З рахунком 84:90 перемогу здобула команда БК «Житомира».

Відео усієї гри

За підсумками цієї гри найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали:

№1 Козанчук Августін – 22 очки та
№7 Шкондя Юрій – 20 очок.


19 листопада відбувся другий матч, результат якого вирішувався на останніх секундах.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК ЖитомирСьогодні до складу Зубрів, з лазарету повернувся Денис Яцик. Це викликало надію, що сьогодні нашим хлопцям вдасться одержати перемогу.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК ЖитомирЗавдякі старанням молодших гравців, в першій половині Зубри були попереду на більш як 10 очків. Захищалися дуже щільно на грані порушень, тому сьогодні судді свестіли багато фолів.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК ЖитомирАвгустин Козанчук дві гри поспіль показував свої можливості, швидкість, влучність. Разом з товаришами по команді намагалися зробити усе щоб подарувати глядачам гарну перемогу.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК ЖитомирОстання чверть була найнапруженішою. Команди йшли на рівні.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК ЖитомирУсі хлопці, що знаходилися на лаві запасних, підтримували своїх товаришів на паркеті та були готовы у любу секунду вийти на паркет.

Перша ліга: Вінницькі Зубри - БК Житомир

Результат гри вирішувався на останніх секундах. незважаючи на те, що сьогодні Зубри майже увесь матч йшли попереду, на останніх хвилинах команді з Житомиру вдалося вийти вперед і до фінальної серени утримати лідерство.

З рахунком 86:88 перемогу здобула команда БК «Житомира».

Відео усієї гри

За підсумками цієї гри найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали:
№7 Шкондя Юрій – 28 очок
№1 Козанчук Августін – 22 очки.


Ігри були дуже важкими, але в наших хлопців ще є шанс все виправити та отримати впевнені перемоги, так як ці команди ще зустрінуться в цьому чемпіонаті. Повторна зустріч відбудеться в м. Житомир 10-11 лютого 2018 року. Але перед цим ще «Вінницькі зубри» проведуть тури з різними командами. Найближчий тур буде в м. Луцьку з командою Старий Луцьк-Університет – 02-03 грудня 2017 р.

Бажаємо команді та тренеру подальших перемог!


Фотографіі з ігор будуть залиті у групи:
ВК — ссилка
ФБ — ссилка