Перша ліга: Київ-Баскет — Вінницькі Зубри

11-12 листопада 2017 року в м. Києві відбулися перші ігри для команди «Вінницькі зубри» в ХХVІІ чемпіонаті України з баскетболу серед чоловічих команд Першої ліги сезону 2017/2018 рр. проти команди КСЛІ-Київ-Баскет.

Перша ліга: Київ-Баскет - Вінницькі Зубри

Під керівництвом граючого тренера Зирки Миколи Андрійовича команда здобула впевнені дві перемоги. 11 листопада з рахунком 96:80 перемогу здобула команда «Вінницькі зубри».

За підсумками цієї гри найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали: №7 Шкондя Юрій – 32 очки та №3 Фурман Володимир – 17 очок. 12 листопада з рахунком 91:75 перемогу здобула команда «Вінницькі зубри». За підсумками цієї гри найрезультативнішими гравцями «Вінницьких зубрів» стали: №1 Козанчук Августін – 26 очок та №7 Шкондя Юрій – 15 очок.

Це були перші офіційні ігри «Зубрів» після п’ятирічної перерви, які були вдалими та переконливими. Цей факт не може не радувати і всиляє надію на подальші перемоги та вдалий виступ відродженої чоловічої вінницької команди в ХХVІІ чемпіонаті України з баскетболу Першої ліги. Бажаємо команді та тренеру подальших перемог!